Polistyren ekstrudowany potocznie nazywany styrodurem to materiał izolujący ze spienionego polistyrenu, twardszy i mniej nasiąkliwy od styropianu, stosowany m.in. w budownictwie i reklamie. Wycinanie liter/kształtów odbywa się za pomocą gorącego drutu z płyt grubości 2cm, 3cm, 4cm, 5cm, 6cm, 8cm, 10cm. Litery/logotypy wykonane ze styroduru charakteryzują się lekkością, niską ceną oraz odpornością na warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie znajdą Państwo litery ze styroduru malowane na jeden kolor. Malowanie styroduru wykonujemy metodą natryskową, pędzlami lub wałkami używając wysokiej jakości farba akrylowych, lateskowych oraz emalii wodnorozcieńczalnych. Tego typu malowanie pozwala uzyskać wieloletnią trwałość liter za stosunkowo niską cenę. Posiadamy standardowe kolory w postaci matowej, a dodatkowo malujemy na wybrany kolor z palety RAL. Dostępne grubości płyt 2cm, 3cm, 4cm, 5cm, 6cm, 8cm, 10cm.

Fronty wykonane z Plexi nadają elegacji literom, a dzięki zastosowaniu wielu kolorów stają się nie ograniczonym źródłem inspiracji. Możliwe jest wykonanie również frontów z lustra które uszlachetniają litery. Połączenie styroduru z plexi jest jednym z najtańszych i najbardziej efektywnych reklam przestrzennych.